İso Belgesi Danışmanlık 

Bugün pek çok kuruluş ulusal ve uluslararası standartlara, mevzuatlara ve kurallara uygun olarak üretim ve hizmet sağlama zorunluluğundadır. Günümüzde bu Standartlardan en çok kullanılanları Uluslar Arası Standartlar Teşkilatı’nın (ISO) yayınladığı ISO 9001, 14001, 27001, 10002, 17025, 18001, 22000, 17024, 17020, 50001, 20000-1, 22301 ve AS 9100 serisi standartlarıdır.
Yayınlanan bu standartlar işletmenizin müşterilerinin ve faaliyetlerine katılan diğer ilgili tarafların gereksinimlerini nasıl karşılayabileceğini belirlediği, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlarla entegre bir şekilde nasıl yürütüleceğini tarif edildiği, aynı zamanda bu belgelere sahip olan işletmelerin profesyonellik düzeyini gösteren yönetim araçlarıdır.
Faaliyetiniz ne olursa olsun ( Mühendislik, tarım, gıda işleme, kimya, petrol, petrol, elektrik, ahşap, boya, otomotiv, havacılık, emlak, eğitim, ticaret, sağlık, BT, ilaç, hizmetler… ) yukarıda özetlemeye çalıştığımız bir standartlardan birisinden mutlaka belgelendirilmiş olmanız gerekmektedir.
Akre Group® Danışmanlık Şirketi olarak, ISO Belgeleri Danışmanlığı hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetini artırmak, ürün güvenliğini arttırmak, personel motivasyonunu geliştirmek ve sürekli gelişim kültürü benimsetmek ve mevzuatlara uygun üretim ve hizmet sağlamanız için en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti veriyoruz.
ISO Kalite Belgeleri konusunda danışmanlık hizmeti almak için bizleri telefonla arayacağınız gibi iletişim formumuzu doldurarak ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Formun içerisindeki bilgileri eksiksiz girip gönderiniz. Danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir. İstek ve beklentilerinizi biliyor, sizlerle en kısa zamanda bir araya gelmek istiyoruz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

    Ümraniye | Ofis :
    Tuzla | Ofis :