iso belgesi
 
İso Belgesi  
ANASAYFA KURUMSAL BİYOGRAFİ LİNKLER SİTE HARİTASI SSS REFERANSLAR BİZE ULAŞIN
İso Belgesi
 
Ad/Firma
Telefon
E-mail
Konu
Açıklama
 
 

  İso 9001 Belgesi Buradasınız: Anasayfa / ISO 22000 Haccp Belgesi Danışmanlık

ISO 22000 Haccp Belgesi Danışmanlık

Kategori: ISO 22000 Haccp Belgesi Danışmanlık

ISO 22000:2005 dünya çapında güvenli gıda tedarik edilmesini sağlama amacıyla düzenlenmiş bir standarttır. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin uygulanması, tedarikçilerin, sektör tarafından sıkça talep gören ürünlerinin üretim ve servis süreçlerini geliştirerek insan sağlığı açısından güvenli, firma açısından da daha karlı bir hale dönüştürmesini sağlamaktadır.

ISO 22000 sistemi HACCP sistemini prensiplerini ve uygulama basamaklarını tamamlamakta, yönetimin sorumluluklarının eğitimi ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini tanımlaması nedeniyle de ISO 9001 ile uyum oluşturmaktadır. Bu sayede hem güvenli gıda üretimini sağlamakta hem de firmaların kurumsallaşma süreçlerini hızlandırarak gelişimlerine destek vermektedir.

ISO 22000 sistemi uluslar arası bir standart olduğu için kurumların uluslararası ticaret hedeflerini gerçekleştirmesinde kolaylık sağlamaktadır.

ISO 22000 Tüketicilerin; Uluslar arası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ve sağlık açısından güvenli ürün ve hizmet almalarını sağlamaktadır.

Akre Group Danışmanlık Eğitim Marka İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Yönetimi ve Gözetim Hizmetleri olarak ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması sırasında gıda zincirinde hammadde temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve nakliye gibi gıda zincirinin her aşamasında ve noktada tehlike analizleri yaparak, gerekli yerlerde kritik kontrol noktalarını belirleyen ve bu noktaları izleyen herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyen sistemin korunmasını sağlayarak uluslararası normlara uygun güvenilir gıdaların üretilmesini sağlayacak yönetim sistemi oluşturulmasını ve sürekliliğinin sağlanması için gerekli alt yapıyı oluşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerinizi biliyor, sizlerle en kısa bir zamanda bir araya gelmek istiyoruz.
 
İso 9001 Belgesi İçerik: ISO 22000 Haccp Belgesi Danışmanlık, Iso 9001 Danışmanlık Firmaları, İso 9001 Danışmanlık Ofisi, İso 9001 Danışmanlık Ofisleri, İso 9001:2008 Belgesi Danışmanlık, İso Belgeleri, Iso 9001 Belgesi, İso Kalite Belgeleri, Kalite Belgesi Danışmanlık, Iso 9001 Belgesi Nereden Alınır, iso 9001 Belgesi Neden Alınır, Kalite Yönetim Sistemleri, Iso Kalite Yönetim Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme, Iso Danışmanlık Hizmetleri, Iso 9001 Belgesi Nasıl Alınır, İso 9001 Kalite Belgesi, İso Kalite Belgesi Nasıl Alınır, İso Belgesi Nasıl Alınır, İso Belgesi Fiyatı
 
Güncel Yazı Kategorileri
CE Belgesi Danışmanlık
ISO Belgeleri Soru Cevap Köşesi
Ürün Belgelendirme Danışmanlık
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
Kalite Belgeleri Bilgi Deposu
Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi
ISO Belgeleri Danışmanlık

ISO BELGESİ

 
 
İso Belgesi Belgelendirme İsobelgesi
       
  İSO BELGESİ YAZILAR DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İso Kalite Belgesi Referanslar
 
www.isokalitebelgeleri.com
www.isokalitebelgeleri.com
İso Belgesi İso Belgeleri
  ISO BELGESİ İso Kalite Belgesi
       
2008 Copyright© | Akre Group® Danışmanlık Eğitim Marka İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Yönetimi ve Gözetim Hizmetleri Tel: 0536 696 15 91 | 0216 533 86 87 Facebook'ta Takip Et   

İso Belgelendirme İso Belgesi Helal Belgesi Kosher Belgesi GMP Belgesi Kapasite Raporu CE Belgesi